Kniha návštěv

Datum: 18.04.2009

Vložil: Věra Nová

Titulek: Výstava Narcis

Chtěla bych Vám poblahopřát k výstavě v Lysé nad Labem.Kolekce muškátů je moc hezká.Já sama nemám možnost je takto vypěstovat, tak se na ně alespoň jezdím dívat.Blahopřeji. Věra Nová, Říčany

Odpovědět

—————

Datum: 28.04.2009

Vložil: gratias, webmaster

Titulek: Re: Výstava Narcis

Děkujeme za návštěvu našich webových stránek a zároveň vás zveme na velkou burzu muškátů v Loděnici v poslednm týdnu května - vic kalendář akcí. (JGr)

Odpovědět

—————

Datum: 04.02.2009

Vložil: Alena Heinrichová

Titulek: IPM Essen

Díky svému členství ve Svazu květinářů a floristů jsem mohla navštívit svěrový zahradnický veletrh IPM Essen.Nebudu zdržovat výčtem 1400 vystavovatelů.Nebudu se rozepisovat o expozicích producentů veškerých zahradnických výpěstků od Japonska poQuatemalu a od Norska po Italii.Nebudu tu slintat nad specializovaným servisem od substrátů až po mechanizaci.Nechci ani jihnout nad floristickou podívanou.Jen se chci podělit o setkání s nám blízkými firmami.Navštívila jsem expozici PAC Dresden, kde mne již s úsměvem vítali.Vystavovali kromě Angeleyesů i Candy Flowwers a svůj známý sortiment.Žlutá First Zelow byla ne zrovna špičková.Firma Nebelung, kterou jsem kontaktovala už v Italii v Padově, mi slíbila odezvu u deelera pro Česko.Ten se mi už také ozval a slíbil katalog a dál uvidíme.Mají překrásnou serii Aristo, velmi podobnou Candy Flowers, ale prý méně kvete a má v létě přestávku.Barevně je od Candy k nerozeznání.Syngenta měla ve svém stánku známe Fischery a novou žlutou, Vanile.Katalog měli jen anglický a německý pošlou.Selekta se zájmem vyslechla o existenci našeho spolku a katalog máme.Stejně tak Red Fox.Pan Endisch, kterému jsem osobně poděkovala za spolupráci slíbil, že nás navštíví.Spolu jsme se i vyfotili.
Návštěva IPM Essen byla nejen lahůdkou pro smysly, ale i velikou motivací pro další činnost.Hlavně zdraví.

Odpovědět

—————

Datum: 25.01.2009

Vložil: Jitka

Titulek: Voňková

Blahopřeji!Konečně něco o muškátech! A co takhle něco o pěstování? Už máte zaseto?Ráda bych si porovnala svoje umění s vaším.Děkuji.Vaše Jitka

Odpovědět

—————

Datum: 28.01.2009

Vložil: Gratias, webmaster

Titulek: Re: Voňková

Dobrý den,
když se pozorně podíváte na náš odkaz Zpravodaje a otevřete si některý z nich, tak tam najdete seriálek o pěstování od místopředsedkyně SZO paní Soni Carraro.
Napište, jestli jste si alespoň trochu "početla".
Rychlý konec zimy přeje JGr

Odpovědět

—————